O nás

Vítám Vás na stránkách naší společnost. Vznikli jsme před cca 10ti lety jako malá firma s 1 plachtovou dodávkou. Postupem času jsme se rozvíjeli, sbírali zkušenosti a dneska jsme s Vámi již 10 let.

Nyní vlastníme 13 plachtových dodávek do nosnosti 1,8 t. nákladu. Jedná se o 9ti a 10ti plachtové dodávky.Pro naše zákazníky realizujeme přepravy v rámci hlavně Západní Evropy (Německo, Holandsko, Belgie), okrajově Dánsko a Francie. Kromě mezinárodní přepravy se na nás samozřejmě můžete obrátit i v rámci vnitrostátní přepravy.

Realizujeme celonákladové přepravy, dokládky, expresní přepravy. Vše záleží jenom na tom, co zákazník požaduje, jaké jsou naše možnosti, kolik času na přepravu máme a finanční předpoklad zákazníka.

Naše firma se zabývá také logistickou a spediční činností.Veškeré zásilky se snažíme primárně zajistit vlastním vozovým parkem. V případě, že nemáme volné vlastní vozidlo, nebo využítí našeho vozového parku by nebylo pro zákazníka nejlepší řešení, hledáme ostatní přepravce, kteří jsou v danou chvíli volní a mají volné prostory na autě. Spolupracujeme pouze s prověřenými přepravci, se kterými máme bezproblémové vztahy.Díky naším zkušenostem můžeme garantovat úspěšnou přepravu Vašich zásilek.